25/09/’62 Studies: Juwelier-Goudsmid. Schilderkunst en grafiek aan de S.A.B.V. te Harelbeke. Beroep: -Goudsmid. Docent Juwelier-Goudsmid aan het Syntra West te Kortrijk.

BEHAALDE PRIJZEN:

1986-2de prijs kunstwedstrijd Veurne.

1987-prijs jonge schilder Veurne.

        -selectie A.Blomme schilderkunst Roeselare.

1988-2de prijs Provinciale wedstrijd voor schilderkunst Bredene.

        -selectie  prijs voor beeldende kunst v.d. stad Harelbeke tekenkunst en grafiek.

        -selectie gaverprijs schilderkunst Waregem.

        -selectie Nationale prijs Hoppeland schilderkunst Poperinge.

1989-selectie prijs voor beeldende kunst v.d. stad Harelbeke schilderkunst.

        -selectie A.Blomme schilderkunst Roeselare.

1990-selectie jonge kunst in Vlaanderen schilderkunst en grafiek Kulak Kortrijk.

        -selectie Rotariale 90 grafiek Brugge.

1991-selectie Anto Diez prijs schilderkunst Bredene.

        -selectie prijs voor beeldende kunst v.d. stad Harelbeke tekenkunst en grafiek.

        -selectie prijs voor beeldende kunst v.d. stad Ninove schilderkunst.                                                                                                  

                1992-selectie prijs van het landschap schilderkunst Kuurne.

        -selectie prijs plastische kunst tekenen Ronse.

        -selectie prijs voor beeldende kunst v.d. stad Harelbeke schilderkunst.

2001-laureaat prijs voor beeldende kunst v.d. stad Harelbeke tekenkunst en grafiek.

2002-2de prijs Provinciale wedstrijd voor schilderkunst Bredene.

        -selectie prijs van het landschap schilderkunst Kuurne.

2003- selectie prijs voor beeldende kunst v.d. stad Harelbeke schilderkunst.

2005-2de prijs K3art schilderkunst Transfo zwevegem

        -laureaat Kiezen Voor Kunst (regionaal), Kortrijk

2006-selectie prijs van het landschap schilderkunst Kuurne.

2006-eervolle vermelding Kiezen voor Kunst (provinciaal), Ieper

2008-eervolle vermelding “Prijs Hoppeland voor schilderkunst”

 

 

TENTOONSTELLINGEN:

 

1988-BBL.Diksmuide en Veurne                     -ASLK-galerij Gent.

        -T Ghelandt Menen                          -Studio gaselwest Kortrijk.

        -C.C. Den Blank Overijse.                     -Karel Cuypershuis Antwerpen.

1989-O.C. Harelbeke.

        -Casino-Kursaal Oostende.

1990-Talent 90 O.C. Harelbeke.

1991-3maal 3=9maal W-Vlaanderen ASLK Kortrijk.

        -Deelname  kleurdag Kuurne.

1992-Atelier De Gryse Kortrijk.                                                                                                                         

1993-Deelname kleurdag Kuurne.

2002-Jubileumtentoonstelling;                                                                                                                             

         20 JAAR PRIJS VOOR BEELDENDE KUNSTEN VAN DE STAD HARELBEKE

        -Lentetentoonstelling: c.c.Anto Diez Bredene

        -Kortrijk: Fortis Bank

        -Oostende: Geuzetorre

        -Brugge: Orangerie (hof lanchals) -voor “Body&Soul”

        -Brugge: Speelmanskapel.

2005-Deelname  kleurdag Kuurne.

        -Bibliotheek Harelbeke (solotentoonstelling)

        -Deelname Buren bij kunstenaars

 

2006-Kerk Attenhoven in Hoevenen

2007-Oostende: Galerie R53  -  groepsexpo n.a.v. Kiezen voor Kunst

        -Stalhille: art-hill galerie

        -Deelname “Buren bij kunstenaars” in galerie Hartistic

2008-Groepstentoonstelling Oude kerk Vichte

     -Diksmuide: Galerie Montanus.5  -  groepsexpo n.a.v. Kiezen voor Kunst

     -Brugge: Provinciaal hof   -groepsexpo n.a.v. 10Jaar Kiezen voor Kunst

     -Diksmuide: Galerie Montanus.5 - groepsexpo “Overwinteren”